Hairens Hrs-670 Ultrasonic Soğuk Buharlı Saç Düzleştirici


Kısa açıklama:

Normal Saç Düzleştiricilere Göre;

%75 Daha Az Kırılma
%45 Daha Yumuşak
%20 Daha Parlak

%80 Daha Dayanıklı Sonuç

0469
 

SOĞUK NEM & MİKRO BUHAR & ULTRASONİK DÜZLEŞTİRME

Patentli Ultrasonik Buhar Teknolojisi - Ultrasonik Nebülizatörlü Saç Düzleştirici

Ultrasonik soğuk nem ile homojen saç düzleştirme sağlayan saçları kurutmadan düzleştiren yepyeni bir saç saç düzleştirici.

%75 Daha az Kırılma!

Sürtünmeyi AZALT > Kurumayı ENGELLE

Kırılma ve kurumaya karşi %75 daha fazla koruma. Hairens HRS-670 içindeki ultrasonic nebulizatör, ses dalgalarını kullanarak su parçacıklarını kolayca saç tellerinin soluyabileceği buhar(sis) formuna dönüştürür. Saç telleriniz düzleştirme esnasında inhalasyon yoluyla nemi içine çekerek hapseder ve saçlarınız sağlıklı bir şekilde düzleşir.

Hairens HRS-670 nem buharı oluşturmak için su moleküllerini yüksek frekansta ses dalgaları ile titreştirerek birbirinden ayırır ve bu sayede suyun kaynamasına gerek kalmadan soğuk durumda iken buhar haline gelmesi için kullanılan nebulizasyon teknolojisi ile çalışır.

Isı plakaları arasında bulunan buhar nebulizatörü sayesinde, düzleştirme esnasında su molekülleri saç kütiküllerinin içine hapsedilirerek saçlarınız kurumadan ve kırılmadan ve aynı zamanda çok daha etkili ve kalıcı bir şekilde düzleşir.

Elektriklenmeden Düzleştirme Teknolojisi - Statik Elektriği Önleyin

Anti statik seramik plakalar saçlarınızın elektriklenmesini önler ve parlak bir görünüm sağlar. Anti statik elektrik önleme teknolojisi ultrasonic buhar ile birlikte saçlarınızda ultra prüzsüz bir dokunuş hissetmenizi sağlar.

%45 Daha Yumuşak

Saçlarınızı nemlendirerek düzleştiren buharlı düzleştirici %49 daha yumuşak bir sonuç elde etmenizi salar.

Hem bukle hemde düzleştrime

Saçlarınıza buharlı dalgalandırma yapabileceğiniz yegane cihaz. Hairens Hrs-670 hem düzleştirme hemde dalgalandırma yeteneğine sahiptir.

%20 Daha Parlak %80 Daha Kalıcı Düzleştirme

Nebulizatörlü saç düzleştirici saçlarınızı önce buhar ile yumuşatır ve seramik plakalarla düzleştirir. %20 daha parlak, %80 daha kalıcı, dayanıklı sonuçlar verir. Ertesi gün bile saçlarınız bozulmaz ve dalgalanmaz.

Tutarlı ve İstikrarlı Anlık Isıtma Teknolojisi PTC Isıtma

PTC Isıtma teknolojisi çok hızlı ısınma özelliğini sahip olmanın yanısıra aynı zamanda saç düzleştiricilerde en güvenli sistemdir. Sadece 60 saniyede saç düzleştiriciniz hazır durumda olacaktır.

Teknik Özellikler

220 Derece PTC Isıtma
5 Farklı Isı Ayarı
Seramik Isıtma Plakaları
Plaka Ölçüleri: