Standart Wag Maşa 20mm

149.90 TL
Kısa açıklama:

Standart Wag Maşa ile dalgalı saçlara kavuşmak artık çok daha kolay. Isınma süresi çok daha kısa olan, StandartWag Maşa, gerek profesyonel kuaför salonlarında gerekse bayanların evde kişisel kullanımına göre dizayn edilmiştir.

Bu ürünü 6 ay taksitli satın alabilirsiniz.

0307
 

Standart Wag Maşa 20mm - Model No: YJT-611

Standart wag maşası cihazı saç şekillendirme maksatlı kullanılırken normal maşalara göre 6 kat daha fazla iyon gönderir. Bu negatif yüklü iyonlar saç pulcuklarını mühürleyerek saçın nemini korumasını sağlar. Standart wag maşa cihazı özellikle kalın telli ve kıvırcık saçlarda ve yoğun şekilde fön çekilen, maşa yapılan, yıpranmış saçlarda verim alınması maksadıyla tasarlanmıştır. Pulcukların mühürlenmesi sayesinde daha pürüzsüz, parlak ve sağlıklı saçlara kavuşacaksınız.

Özellikleri

1. Cihazın içine monte edilmiş ileri teknoloji ürünü termostat sayesinde, hızlı bir şekilde ısıyı arttırabilir, ekranda görünen dereceyi birebir elde edebilirsiniz.

2. Cihaz, içine yerleştirilmiş sigorta sayesinde maksimum güvenlik önlemlerini taşır.

3. Ayarlanabilir sıcaklık, saçlarınızın kırılmasını engeller.

4. Cihazı çalıştırdıktan itibaren 60 dk. kullanmazsanız, otomatik olarak kapanacaktır.

Kullanım Şekli

Dalgalı Saçlara kavuşmak artık çok daha kolay, normal maşalar ile saatlerce sürecek işlem, Standart Wag Maşa ile çok daha kısa sürede mümkün.

Isınma süresi çok daha kısa olan Standart Wag Maşa, gerek profesyonel kuaför salonlarında gerekse bayanların evde kişisel kullanımına göre dizayn edilmiştir.

"Wag Maşa" ile "Derin Wag Maşa" arasında ne fark vardır?

Derin wag maşası ile saçlarınızda daha derin dalgalar oluşturabilirsiniz. Standart wag maşada ise dalga boyları daha kısa ve sık olacaktır. Derin wag maşa videosu için bu sayfaya bakınız.