Hairens Kırık Fön Aparatı

45.00 TL
Kısa açıklama:

Saçlarınızı kuruturken su dalgası şeklinde kurutun.

Hairens orjinal kırık fön aparatı kuaförlerin saatlerce uğraşarak yaptığı kırık fön su dalgasını dakikalar içerisinde yapıyor. Orta ve uzun saçlı bayanların vazgeçemediği kırık fön su dalgası için artık kuaföre gitmenize gerek kalmayacak. Saçlarınızı kırık fön aparatı ile kalın tutamlar halinde kuruttuktan sonra elinizle karıştırmanız yeterli olacak. Sağ ve sol dalga yönlendirme özelliği sadece orjinal kırık fön aparatında bulunmaktadır.

0138
 

Hairens kırık fön aparatının fön makinesine takılan bölümünün ağız genişliği 5.5 cm'dir.

Kuaförlere Para Ödemeyin!

Hairens kırık fön aparatı kuaförlerin saatlerce uğraşarak yaptığı kırık fön su dalgasını dakikalar içerisinde yapıyor.

Saçlarınızı kuruturken aynı zamanda doğal bir su dalgası yaratmaya ne dersiniz?

Son yıllarda bayanlar arasında oldukça popüler olan kırık fön artık çok kolay. Kırık fön aparatını fön makinenizin ucuna bağlayıp, diğer ucuna saçınızı yerleştiriniz. Sonrasında tek yapmanız gereken fön makinenizi çalıştırmak! İnce değil çok kalın tutamlarla (tüm saçınızı 3 e bölün) sade 5 dakika içinde işinizi bitirin ve sonra ellerinizle karıştırın.


Özellikler


Uzunluk:
20.5 cm

Kullanım Şekli

  • Saçlarınızı yıkadıktan sonra sadece nemi alınacak şekilde biraz kurutun. (Tam kurutmayın)
  • Daha kalıcı dalga oluşturmak isterseniz fazla sert olmayan yumuşak bir saç köpüğü kullanın.
  • Saçlarınızı 4-5 parçaya ayırarak kırık fön aparatında kurutmaya başlayın.

NOT: Geniş ve doğal su dalgaları elde edebilmek için ince değil, kalın tutamlarla uygulama yapmanız önerilir. Saçlarınızın tamamını 4-5 parçaya bölerek kırık fön aparatının içine yerleştirin ve kurutmaya başlayın. Daha sonra saçlarınız ellerinizle karıştırarak dalgaları doğallaştırmayı unutmayınız. Başarılı dalgalar elde etmek için uygun ürünü kullanmanız tavsiye edilir. Orta boy saçlar için (Omuz hizasına kadar) orta boy, uzun saçlar için ise (Omuzdan aşağıda olan saçlar) Uzun boy satın alın.

Uygun bir fön makineniz yoksa fön makinesi ihtiyacınız için bu sayfada kuaför salonları için özel üretilen 2500w aynı arka Hairens fön makinesiile birlikte satın alabilirsiniz..

Avantajları

  • Hairens saç dalgalandırıcı kırık fön aparatı fırçasız bir şekilde dalgalandırır, saçlarınız fırçanın oluşturduğu darbelerden kırılmaz. Kırık fön yaptırırken elde ettiğiniz dalganın aynısını fırça kullanmadan, saçlarınızı kırmadan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kuaförünüze her gün ödediğiniz paradan tasarruf edersiniz.
  • Hairens kırık fön aparatı, sadece kuaförde yaptırdığınız 1 adet kırık fön fiyatına eşittir.
  • Kuaförünüzün yaptığı işi çok daha hızlı bir şekilde yapar.

Paket İçeriği:

1 Adet Hairens Kırık Fön Aparatı.