Nasıl Öderim? Kredi Kartı / Kapıda Ödeme / Havale EFT

Hairens.com’u tıkladınız ve beğendiğiniz ürünleri seçip sepete eklediniz. Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!

  • Kredi Kartı
  • Kapıda Ödeme (75 TL ve üzeri alışverişlerde seçilebilir.)
  • Havale/EFT

1. Kredi Kartı İle Ödeme

Almak istediğiniz ürünün tutarını anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarını kullanarak ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankaların dışında başka bir bankanın sunmuş olduğu kredi kartınızı kullanarak tek çekim seçeneği ile de ödemeyi yapabilirsiniz.

Üürnlerin bedelini kredi kartıyla ödemek istiyorsanız ödeme sayfasında "Kredi Kartı" sekmesinde yerlan bilgileri doldurmalısınız. Kredi Kartı türünü (Visa, MasterCard gibi..) tipini, Kredi Kartı Numarasını (numaraların arasına bosluk "," , "-" , " * " gibi herhangi bir karakter koymayınız), Geçerlilik Tarihi (bitiş tarihini, ay ve yıl olarak belirtmeniz gerekmektedir.), CVV (MasterCard ve Visa kartlarların arkasındaki 3 haneli güvenlik kodudur. American Express kartlarında 4 haneli olur.) kodunu girmelisiniz. Bilgilerinizi girdikten sonra "Ödemeyi Tamamla" butonuna basın. İşlem sürecinin tamamlanması/provizyon için 5 - 45 saniye arası beklemeniz gerekmektedir.

2. Kapıda Nakit Ödeme / Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme

Alışverişlerinizde ödemenizi kapıda nakit olarak yapabilirsiniz. Ürün size ulaştığında kargonuzu size ulaştıran görevliye ödemenizi (siparişinizin toplam tutarını) nakit veya kapıda kredi kartı tek çekim olarak yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneği kargo bedeli hariç toplam sipariş tutarınızın 70 'TL ve üzerinde olması durumunda seçilebilir. Sipariş tutrarınız bu rakamı geçtiğinde ödeme seçenekleri sayfasında "Kapıda Ödeme" sekmesine tıklandığında "Kapıda Ödeme" ve "Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme" seçenekleri açılacaktır.

Not: Doğrudan tedarikçi firmadan adresinize gönderilecek bir ürünü sipariş etmeniz durumunda kapıda ödeme yapılamaz.

3. Havale / EFT ile Ödeme

Banka hesap numaralarımızı aşağıda bulabilirsiniz:


BANKA HESAP BİLGİLERİ

Banka : TÜRKİYE İŞ BANKASI
Hesap İsmi: FORBE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Şube Kodu: 6616
Hesap Numarası: 0043094
IBAN: TR79 0006 4000 0016 6160 0430 94


Bu hesap numaralarını kullanarak ister havale isterseniz EFT yöntemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme işlemi sırasında aşağıdaki hususlara dikkat ediniz:

Alıcı adına "FORBE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ." yazılmalıdır.

Açıklama kısmında mutlaka ad, soyad ve siparişinizi oluşturduğunuzda size verilen sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayınız: Ör : “Ad Soyad 541112”

Yapılan EFT veya Havale işleminde sipariş numarasının eksiksiz olarak belirtilmesi ödemenizin kayıtlara geçmesi ve ürünün kısa zamanda elinize ulaşması açısından önemlidir. Sipariş numaranızın verilmemesi ürünün size gönderilmesinde gecikme yaşanmasına sebep olabilir.

Ödeme (Havale veya EFT) yaptıktan sonra ödeme bildirim forumunu kullanarak ödeme bilgilerini bize gönderebilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz onaylandıktan sonra gönderilir.

Not: 3 gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilir.